Gurasoekiko arreta orduak

GURASO ORDUAK/HORARIO DE ATENCIÓN A PADRES/MADRES 2020-21

MINTEGIA/DEPARTAMENTO

    IRAKASLEA/PROFESOR/A

ASTEKO EGUNA/DÍA DE LA SEMANA

      ORDUA/HORA

BIO 1

Begoña Barandika

Astelehena/Lunes

10:20-11:15

BIO 2

Rosa Garcia

Asteazkena/Miérc

10:20-11:15

BIO 3

Idoia Ibarretxe

Osteguna/Jueves

12:40-13:35

BIO 4

Aida Uterga

Ostirala/Viernes

10:20-11:15

BIO 5

Isabel Zabaleta

Ostirala/Viernes

12:40-13:35

EUSK 1

Maite Urquijo/ Joseba. I

Ostirala/Viernes

10:20-11:15

EUSK 2

Garazi Castañares

Osteguna/Jueves

10:20-11:15

EUSK 3

 

 

 

EUSK 4

Iker Etxeberria

Astelehena/Lunes

11:45-12:40

EUSK 5

Asier Etxebarria

Astelehena/Lunes

10:30-11:15

EUSK 6

Maitane Iza

Asteazkena/Miérc

10:20-11:15

MUSI 1

Cristina Villar

Osteguna/Ostegu

8:30-9:25

FIL 1

Jasone Pena

Asteazkena/Miérc

12:40-13:35

FIL 2

Koldo Lekuona

Ostirala/Viernes

10:20-11:15

FIL 3

Gurutz Muruamendiaraz

Osteguna/Jueves

12:40-13:35

ERL

Isabel Muguruza

Asteazkena/Miérc

12:40-13:35

FK 1

Mª Carmen Andrés

Asteazkena/Miérc

12:40-13:35

FK 2

Heli Sanchoyerto

Asteartea/Martes

11:45 - 12:40

FK 3

Amaya Montans

Astelehena/Lunes

12:40-13:35

FK 4

Iker Gorostiza

Astelehena/Lunes

11:45-12:40

LEN 1

Ana Usategi

Osteguna/Ostegu

11:45- 12;40

LEN 2

Carlos  López

Asteazkena/Miérc

10:20-11:15

LEN 3

Eva Respaldiza

Asteazkena/Miérc

11:45-12:40

LEN 4

Maite Arceniega

Asteartea/Martes

10:20-11:15

LEN 5

Irene Linares

Astelehena/Lunes

10:20-11:15

LEN 6

Garoa Urbieta

Asteazkena/Miérc

10:20-11:15

GH 1

Iñigo Rodriguez

Ostirala/Viernes

10:20-11:15

GH 2

Aitor Arbulu

Astelehena/Lunes

10:20-11:15

GH 3

Saioa Zurimendi

Asteazkena/Miérc

10:20-11:15

GIZA 1

Alberto Delgado

Astelehena/Lunes

12:40-13:35

GIZA 2

Hugo Cano

Ostirala/Viernes

12:40-13:35

GIZA 3

Izaskun Telletxea

Astelehena /Lunes

10:20-11:15

GIZA 4

Miren Viteri

Asteazkena/Miérc

09:25-10:20

GIZA 5

Batis Ibarguren

Asteartea

11:45-12:40

GIZA 6

Ana Lazkoz

Asteazkena/Miérc

10:20-11:15

ING 1

Salva Castro

Osteguna/Ostegu

11:45-12:40

ING 2

Irune Isuskiza

Osteguna/Ostegu

10:20-11:15

ING 3

Feli Pinedo

Osteguna/Ostegu

10:20-11:15

ING 4

Imma Cirión

Asteartea/Martes

10:20-11:15

ING 5

Beatriz Palacios

Asteazkena

12:40-13:35

FRAN 1

Arantzazu Jorge

Ostirala/Viernes

12:40-13:35

MARR 1

 

 

 

MARR 2

Ainhoa jauregizar

Asteazkena/Miérc

11:45-12:40

INF 1

 

 

 

INF 2

Alain Ibarrondo

Osteguna/Ostegu

09:25-10:20

INF 3

Joseba Mimentza

Osteguna/Ostegu

10:20-11:15

MAT 1

Itziar del Valle

Osteguna/Ostegu

10:20-11:15

MAT 2

Santi Hernando Saez

Ostirala/Viernes

11:45-12:40

MAT 3

Mº Jose Risoto

Astelehena/Lunes

09:25-10:20

MAT 4

Ilargi Zaballa

Asteartea/Martes

10:20-11:15

MAT 5

Veronica Palacios

Ostirala/Viernes

12:40-13:35

MAT 6

Egoitz Basterretxea

Ostirala/Viernes

11:45-12:40

MAT 7

Ibone Larizgoitia

Ostirala/Viernes

12:40-13:35

EKO

Desirée Oribe

Ostirala/Viernes

09:25-10:20

ORI

Luis Marañon

Osteguna/Ostegu

12:40-13:35

OSAGA

Eder Arin

Asteazkena/Miérc

12:40-13:35

DC3 Z

Fran Agüeros

Asteazkena/Miérc

10:20-11:15

DC3 G

Juan Lekue

Ostirala/Viernes

10:20-11:15

 

Roberto Marín

 

 

DC4 G

Karmele Urrutia

Osteguna/Ostegu

12:40- 13:35

DC4 Z

Aitziber Larizgoitia

Astelehena/Lunes

10:20-11:15

PT 1

Flora Carrasco

Astelehena/Lunes

11:45-12:40

PT 2

Zuriñe Maeso

Osteguna/Ostegu

09:25-10:20

PT 3

Maitane Nión

Asteazkena/Miérc

11:45-12:40

HEZITZ

 

 

 

TEK 1

Igor Zearreta

Astelehena/Lunes

11:45-12:40

TEK 2

Irati López

Ostirala/Viernes

12:40-13:35

TEK 3